KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12847024

nr 1284 7024

Gérard Titus-Carmel

(f. 1942), Frankrike

Etsning, Komposition med tavelram. Signerad, numrerad 5/100. Motivet: 48x37 cm

Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 20:37:41

Gérard Titus-Carmel

Läs mer om Gérard Titus-Carmel